PILETID/ TICKETS

TÄISPILET 9€ – sisaldab muuseumide keskuse, sh tuletõrjemuuseumi ja erinevate näitusetuba, sõidukite näitusehalli ja vanatehnika varjupaiga külastust

PEREPILET 18€ – sisaldab kahe täiskasvanu ja kuni kolme alla 18-aastase lapse külastust muuseumide keskuses, sh tuletõrjemuuseumis ja erinvates näitusetubades, sõidukite näitusehallis ja vanatehnika varjupaigas, eelkooliealistele tasuta.

PILET 7€ – sooduspilet pensionärile ja üliõpilasele, päästetöötajale, kui on võimlik tuvastus

PILET 7€ – kõigile, kes külastavad ainult vanatehnika varjupaika muuseumide keskuse lahtioleku ajal, võimalus käia ka sõidukite näitusehallis, mis asub varjupaiga territooriumil ja on avatud.

PILET 5€ – põhikooli õpilasele.

SOODUSTUSED

  • õpilane, pensionär, üliõpilane (vastava kaardi ettenäitamisel)
  • päästeteenistuse töötaja, vabatahtlik päästja (kutsekaardi ettenäitamisel või identifitseerimisel)
  • eelkooliealised lapsed TASUTA, lasterühmad (hind kujuneb kokkuleppel, sõltuvalt tegevustest ja külastuse eesmärgist, keskmiselt 1€ laps)
  • kogu paketi hind grupile 3 – 3,5 tundi (muuseumide keskus, sõidukite näitus viilhallis, kinomuuseum, koduloomuuseum, vanatehnika varjupaik) kokkuleppeliselt
  • grupile üle 15 inimese on kujuneb grupipileti hind a´´ 7 € inimene, millele lisandub vajadusel giiditasu. Õpilasgrupil 5€ õpilane, millele lisandub giiditasu.

Annetus 5€ inimene on soovitav teha vanatehnika varjupaiga iseteeninduskassasse selle külastamiseks päevavalgel ajal muuseumide keskuse kinni oleku ajal . Sõidukite näitusehall on siis suletud.

NB! Järva-Jaani suuremate ürituste ja tähtpäevade puhul võivad kõik külastajad muuseumide keskuse külastamiseks lunastada 5-eurose pääsme, mille kohta pannakse teade uksele.