UUDISED, ÜRITUSED

26.02.2021 kell 15.00 avatakse KARINU KLAASIKOJA ASUTAJA JA KLAASIKUNSTNIKU ANTS LEINBERGI KLAASITÖÖDE NÄITUS. Karinu klaasikoda töötas aastatel 2000- 2011 endises meierei hoones. Näituse avamise päeval on sissepääs muuseumisse 5€ inimene

*********

VANATEHNIKA MUUSEUMIDE KESKUS (LAI TN 1) ON AVATUD talveperioodil jaanuarist märtsini LAUPÄEVITI KELL 11.00- 17.00 ja PÜHAPÄEVITI KELL 11.00- 16.00.

SEL AJAL ON SISSEPÄÄS KA VANATEHNIKA VARJUPAIKA MUUSEUMIDE KESKUSE KAUDU. TEISTEL PÄEVADEL ON MUUSEUMIKESKUSE KÜLASTUS VÕIMALIK VASTAVALT EELNEVALE KOKKULEPPELE.

RIIGIPÜHADEL AVATAKSE VASTAVALT VÕIMALUSTELE PÜHAPÄEVASE GRAAFIKU JÄRGI.

PILETID

TÄISKASVANUTELE 7€, SOODUSPILET 5€ ( pensionär, õpilane kuni 18 ja üliõpilane pileti ettenäitamise), PEREPILET 15€.

PILET SISALDAB LISAKS VARJUPAIGA KÜLASTUSELE KA TULETÕRJEMUUSEUMI, NÄITUSE VIILHALLI KÜLASTUST JA UUDISTAMIST MUUSEUMIDE KESKUSES.

Ainult vanatehnika varjupaiga ja sõidukite viilhalli külastus muuseumide keskuse lahtioleku ajal 5€/ inimene (ilma soodustuseta).

***

VÄLJASPOOL MUUSEUMIDE KESKUSE LAHTIOLEKUAEGA ON VANATEHNIKA VARJUPAIGA SISSEPÄÄS LAI 1 VÄRAVAST ning KÜLASTUSE EEST PALUME TEHA ANNETUSE 3 EUROT INIMENE VÄRAVAS POLITSEISAPAKA KAPOTI ALL OLEVASSE SEIFI.

TÄNAME!