JÄRVA-JAANI VANATEHNIKA MUUSEUMIDE KESKUS

Kujutiste tulemus päringule struktuurifondi logo

Euroopa Regionaalarengu Fondi poolt toetatud projekti „Järva-Jaani vanatehnika muuseumide keskus” raames on ehitatud vanatehnika eksponeerimiseks ja korrastamiseks viilhall ning restaureeritud muuseumide keskus. Projekti elluviimise aeg 01.11.2016-31.10.2019
Euroopa Regionaalarengu Fond toetas Järva-Jaani vanatehnika muuseumide keskuse rajamist kokku 960 337,56 euroga.

OLETE OODATUD KÜLASTAMA JÄRVA-JAANIS ASUVAID MUUSEUME!

JÄRVA-JAANI VANATEHNIKA MUUSEUMIDE KESKUS  Lai tn 1

  • Tuletõrjemuuseum  ja näitusetoad läbi kolme korruse muuseumide keskuse hoones (tsiviilkaitsetuba keldrikorrusel, automudelite ja tuletõrjevormide näitus ning tehnikatuba II korrusel, infotoad Järva valla ja Järva-Jaani  vaatamisväärsuste kohta, aga ka Piibe maantee huviobjektide kohta I korrusel, tegelusruumis väike näitus)
  • Sõidukite näitus viilhallis
  • Vanatehnika varjupaik
  • Gruppidele külastused eelneval kokkulepe

Hetkel on üleval mitu näitust.

OOTAME KÜLASTAJAID TALVEPERIOODIL KUNI MÄRTSINI LAUPÄEVITI KELL 11.00- 17.00, PÜHAPÄEVITI KELL 11.00- 16.00. TEISTEL PÄEVADEL ON MUUSEUMIDE KESKUSE KÜLASTAMINE KOKKULEPPELINE.

Pilet 7€, soodus 5€ (õpilane, üliõpilane ja pensionär) ja perepilet 15€  (2 täiskasvanut ja kolm alla 18-aastast  last).

NB! Seoses koroonaviiruse levikuohuga PALUME JÄRGIDA ÜLDISI JUHISEID – EELKÕIGE HOIDA KÄTE PUHTUST, VÄLTIDA EKSPONAATIDE PUUDUTAMIST, SISEALAL KANDA MASKI/ VISIIRI. 

VANATEHNIKA VARJUPAIK on üks osa muuseumide keskusest. Pileti lunastamisel keskusest on hinna sees ka muusemihoone, sõidukite näitushalli ja vanatehnika varjupaiga külastus. 

Kui muuseumide keskuse lahtioleku ajal ei soovi te külastada kogu muuseumit (tuletõrjemuuseum + näitusetoad), siis on pilet vanatehnika varjupaika ja sõidukite näitusesaali (viilhallis) kõigile ilma soodustuseta 5 eurot.

VANATEHNIKA  VARJUPAIKA, ON VÕIMALIK KÜLASTADA IGAPÄEVASELT PÄEVAVALGEL AJAL. VÄRAVA KAUDU SISENEDES PALUME TEHA ANNETUS SAPAKA KAPOTI ALLA OLEVASSE ISETEENINDUSKASSASSE!  TÄNAME!

Meil on videovalve!

VANATEHNIKA VARJUPAIGAS ON OLULINE KANDA KAASAS KÄTE PUHASTAMISEKS  OMA DESINFITSEERIMISVAHENDIT!

***
LISAKS PAKUME GIIDIGA:
  • Vanatehnika varjupaiga külastust, Lai tn 1, Oluline eelnev kokkulepe giiditeenuse saamiseks  Tuve Kärneriga (tel 5149485)
  • Kinomuuseum, Tamsalu tee 1. Avatakse eelneval kokkuleppel Tuve Kärneriga või Vello Kolnesega ( tel 51968833).
  • Koduloomuuseum Orina mõisas koos tehnika pöördlavaga, Mõisa tee 8. Avatakse eelneval kokkuleppel Silva Kärneriga (tel 5153638)

KÜLASTUSAEG  GRUPPIDELE VÕIMALIK   KOKKU LEPPIDA TELEFONIL 5153638 (Silva) või 5149485 (Tuve) või meilitsi renraks@gmail.com ja tuve@jjaani.ee

VAADAKE KA HINNAKIRJA!