PILETID/ TICKETS

Meile on võimalik maksta nii sularahas kui ka makseterminaalis kaardiga. Piletihinnad muudetud alates 1. jaanuarist 2024

TÄISPILET 10€ – sisaldab muuseumide keskuse, sh tuletõrjemuuseumi ja erinevate näitusetuba, sõidukite näitusehalli ja vanatehnika varjupaiga külastust. Eelkooliealistele tasuta.
PEREPILET (family ticket) 25€ – sisaldab kahe täiskasvanu ja kuni kolme kooliaelaise ja alla 16-aastase lapse külastust muuseumide keskuses, sh tuletõrjemuuseumis ja erinvates näitusetubades, sõidukite näitusehallis ja vanatehnika varjupaigas. Eelkooliealistele tasuta.

PILET 9€ (discount ticket) – sooduspilet pensionärile, gümnaasiumi õpilasele, üliõpilasele, kui on võimalik tuvastus

PILET 7€ (elementary school student) – põhikooli õpilasele (7/8-16a)

SOODUSTUSED

  • õpilane, pensionär, üliõpilane, raske puudega invaliid (vastava kaardi ettenäitamisel või tuvastamisel)
  • muuseumitöötaja (kutsekaardi ettenäitamisel või identifitseerimisel)
  • eelkooliealised lapsed koos vanemaga TASUTA, lasteaiarühmad (hind kujuneb kokkuleppel, sõltuvalt tegevustest ja külastuse eesmärgist ja juhendamisest)
  • grupile alates 10 inimesest on grupipileti hind 9 €/ inimene, millele lisandub giiditasu; põhikooli õpilasgrupil 7€ õpilane, millele lisandub giiditasu 30€/ tund

GRUPIKÜLASTUSED VASTAVALT KOKKULEPPELE TEILE SOBIVAL AJAL.

NB! Järva-Jaani suuremate ürituste ja tähtpäevade puhul võivad kõik külastajad muuseumide keskusest lunastada sooduspääsme, mille kohta pannakse teade uksele ning antakse käepael.

KINOMUUSEUM AVATAKSE EELNEVAL KOKKULEPPEL tel 5149485 (Tuve) või 51968833 (Vello). PÄÄSE 5€ INIMENE

KODULOOMUUSEUM ORINA MÕISAS (traktoriõppeklass tehnika pöördlavaga, koolide muuseumitoad, mõisaajaloo ja nõukogude perioodi tuba jms) AVATAKSE EELNEVAL KOKKULEPPEL tel 5153638 (Silva). PÄÄSE 5€ INIMENE, alla 10 inimese on külastustasu 50€.

Järva-Jaani koduloomuuseum arveldusarve annetuste tegemiseks EE371010220038985019